Шановні освітяни, учні, студенти 11-х класів,
батьки учнів!

Враховуючи значні зміни, що стосуються організації та проведення у 2020 та 2021 роках ЗНО та моніторингових досліджень якості освіти, зокрема PISA-2021, значну кількість осіб, яка потребує оперативного донесення всієї інформації, коментарів, обміну думок, консультацій щодо умов, формату проведення ЗНО, було прийнято рішення про створення на порталі «Освіта Рівненщини» у розділі «Загальний форум» актуальних тем (ЗНО, ДПА, моніторинг якості освіти), доступ до яких би мали не лише зареєстровані користувачі (вчителі, педагоги, адміністрація закладів освіти тощо), а й учні, їх батьки, широке коло громадськості.

Отримувати інформацію можна за вказаним гіперпосиланням http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ або www.rivneosvita.org.ua, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщено 11 тем, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти:

Читати далі »

Нормативні документи ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/normdok/

Графік проведення зовнішнього оцінювання – 2020!

Де Ви будете проходити ЗНО – 2020?

Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами проведення у Волинській, Львівській та Рівненській областях.

З 04 червня 2020 р. учасники, зареєстровані для проходження ЗНО, мають можливість роздрукувати запрошення-перепустки, де вказана адреса пунктів проведення ЗНО на обрані предмети тестування.

• Заходьте на сайт https://testportal.gov.ua/
  • Знаходьте розділ «Інформаційна сторінка»
  • Вводьте номер Сертифіката та пін-код, що міститься у ньому
  • Завантажуйте запрошення-перепустку із адресати пунктів тестування

Допуск учасників у пункти проведення ЗНО здійснюється за наявності:

• документа, що посвідчує особу (оригінал паспорта, ІD картки чи свідоцтва про народження),
  • Сертифіката;
  • запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв.

При втраті Сертифіката необхідно зробити дублікат – https://lv.testportal.gov.ua/index.php/dublikaty-sertyfikativ

Бажаємо успіху!

Особливості вступу до вищих закладів освіти у 2020 році

Переглянути »

До відома абітурієнтів 2020 року!

Український центр оцінювання якості освіти

Приймальна директора – телефон: (044) 486-09-67; адреса електронної пошти: org@testportal.gov.ua
Відділ інформації та комунікації з громадскістю – телефон: (044) 486-09-62; адреса електронної пошти: zno_info@testportal.gov.ua
Поштова адреса: вул. Володимира Винниченка (Юрія Коцюбинського), 5, м. Київ, 04053

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

Регіони обслуговування: Львівська, Рівненська, Волинська області.
Поштова адреса: вул. Шевченка, 116, корп. 2, м. Львів, 79039.
Телефон: (032) 231-49-83
Електронна адреса: lvivtest@gmail.com

А ви чули про бонуси для учасників пробного ЗНО-2020?

Для охочих спробувати свої сили та вміння у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – ПЗНО) пропонуємо покрокову інструкцію реєстрації:

1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО – lv.testportal.gov.ua
з 03 до 24 січня 2020 р. – закладка «Пробне ЗНО-2020». Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, випускники минулих років, студенти закладів вищої освіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, які виявили бажання ознайомитись із процедурою тестування та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів.
2. Заповнити аплікаційну форму.
3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.
4. Зайти на інформаційну сторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанцію та оплатити її протягом 3-х робочих днів. Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).
5. З 02 березня 2020 р. з інформаційної сторінки учасника ПЗНО можна роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ- ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО

Для перших 400 щасливчиків з української мови і літератури, перших 300 з математики та 200 з англійської мови гарантовані бонуси: перевірка відкритої частини сертифікаційних робіт екзаменаторами.

Зустріч методиста ДпРЦОЯО Мамчич І.П.

Переглянути тут

Тести ЗНО онлайн

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Пройти тест онлайн можна тут https://zno.osvita.ua/

Результати випускників Рівненської ЗОШ №23 у ЗНО-2017

Результати випускників Рівненської ЗОШ №23 у ЗНО-2018