ЗНО


Шановні освітяни, учні, студенти 11-х класів,
батьки учнів!

Система освіти України зазнає суттєвих змін, спрямованих на її покращення. Зазнала суттєвих змін як система вступу до вищих навчальних закладів України, так і система зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), продовжують змінюватися й умови проведення державної підсумкової атестації (далі – ДПА).

На базі Рівненського обласного інституту післядипломної освіти як структурний підрозділ функціонує кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти, одним і завдань якого є інформаційно-методичний супровід проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Рівненщині, здійснення експертизи якості освіти та моніторингу якості освітнього середовища.

Читати далі »


Нормативні документи ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/normdok/


До відома абітурієнтів 2019 року!

Читати далі »


Графік проведення зовнішнього оцінювання – 2019!


Контактна інформація

Український центр оцінювання якості освіти

Приймальна директора – телефон: (044) 486-09-67; адреса електронної пошти: org@testportal.gov.ua
Відділ інформації та комунікації з громадскістю – телефон: (044) 486-09-62; адреса електронної пошти: zno_info@testportal.gov.ua
Поштова адреса: вул. Володимира Винниченка (Юрія Коцюбинського), 5, м. Київ, 04053

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

Регіони обслуговування: Львівська, Рівненська, Волинська області.
Поштова адреса: вул. Шевченка, 116, корп. 2, м. Львів, 79039.
Телефон: (032) 231-49-83
Електронна адреса: lvivtest@gmail.comЗапрошення-перепустки на пробне ЗНО уже на інформаційних сторінках!

Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення.

З 25 лютого 2019 року учасники Волинської, Львівської, Рівненської областей, які зареєстровані на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, мають можливість роздрукувати запрошення-перепустку для участі у пробному тестуванні.

Для цього необхідно зайти на «Інформаційну сторінку (пробне ЗНО)» (за логіном та паролем, який отримали під час реєстрації) на сайті ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), а також запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10год.15хв.  до 10год.50хв.

Календар пробного ЗНО:

16 березня 2019 р. – українська мова і література;
23 березня 2019 р. – історія України, математика, іноземні мови (з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.

Освіта – скарб, праця – ключ до нього


Зустріч методиста ДпРЦОЯО Мамчич І.П.

Переглянути тут


Тести ЗНО онлайн

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Пройти тест онлайн можна тут https://zno.osvita.ua/Інформація щодо пошуку адрес пунктів проведення ЗНО
учнями закладів загальної середньої освіти та алгоритм дій у разі втрати документа, за яким здійснювалась реєстрація на ЗНО чи у разі втрати та/або пошкодження сертифіката учасника ЗНО учнями закладів загальної середньої освіти

Інформацію можна завантажити за гіперпосиланнями:

  1. Пошук адрес пунктів проведення ЗНО учнями закладів загальної середньої освіти:

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/messages/forum1/topic486/message2214/#message2214;

  1. Алгоритм дій у разі втрати документа, за яким здійснювалась реєстрація на ЗНО:

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/messages/forum1/topic486/message2226/#message2226;

  1. Алгоритм дій у разі втрати та/або пошкодження сертифіката учасника ЗНО учнями закладів загальної середньої освіти:

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/messages/forum1/topic486/message2227/#message2227.

  Актуальну інформацію щодо умов, формату та проведення ЗНО 2018, а також державної підсумкової атестації у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, процедур експертизи та моніторингу якості освіти можна  отримати за вказаним гіперпосиланням: http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ або www.rivneosvita.org.ua, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщено 11 тем, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти. 


Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування

Роз’яснення Українського центру оцінювання якості освіти щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

Читати далі »


Завчасно підготуйте документи на ЗНО-2019!

Кожен, хто зареєстрований для участі в ЗНО-2019, отримав від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти конверт із документами, що містив:

  • Сертифікат учасника ЗНО-2019
  • Інформаційну картку

Із метою запобігання непорозумінь та нестандартних ситуацій під час допуску до пунктів проведення ЗНО, просимо перевірити персональні дані (прізвище, ім’я по батькові, номер документа й номер голографічної наліпки на Сертифікаті, а також дату народження, перелік предметів, мову перекладу що міститься в інформаційній картці).

Якщо Ви виявили якісь розбіжності, просимо звертатись до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

До 30 квітня 2019 року учасники зможуть роздрукувати запрошення-перепустки в пункти тестування з інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за допомогою номера Сертифіката і PIN-кода, що міститься на ньому.

Для допуску в пункт проведення ЗНО завчасно підготуйте необхідні документи:

  • Сертифікат ЗНО-2019;
  • оригінал документа, за яким проводилась реєстрація (паспорт, свідоцтво про народження чи документ, серія та номер якого зазначені у Сертифікаті);
  • запрошення-перепустку, де вказано дати проведення тестування та адреси пунктів проведення ЗНО.

Нагадуємо! Без Сертифіката чи оригіналу документа, що посвідчує особу, абітурієнта НЕ ДОПУСТЯТЬ до пункту проведення ЗНО.

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зберігаються Сертифікати учасників, які не вказали поштової адреси і конверти із Сертифікатами, які були повернені з поштових відділень.

Хай щастить!


Результати випускників Рівненської ЗОШ №23 у ЗНО-2017

Переглянути »

Результати випускників Рівненської ЗОШ №23 у ЗНО-2018

Переглянути »