Шановні освітяни, учні, студенти 11-х класів,
батьки учнів!

Враховуючи значні зміни, що стосуються організації та проведення у 2020 та 2021 роках ЗНО та моніторингових досліджень якості освіти, зокрема PISA-2021, значну кількість осіб, яка потребує оперативного донесення всієї інформації, коментарів, обміну думок, консультацій щодо умов, формату проведення ЗНО, було прийнято рішення про створення на порталі «Освіта Рівненщини» у розділі «Загальний форум» актуальних тем (ЗНО, ДПА, моніторинг якості освіти), доступ до яких би мали не лише зареєстровані користувачі (вчителі, педагоги, адміністрація закладів освіти тощо), а й учні, їх батьки, широке коло громадськості.

Отримувати інформацію можна за вказаним гіперпосиланням http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ або www.rivneosvita.org.ua, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщено 11 тем, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти:

Читати далі »

Нормативні документи ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/normdok/

До відома абітурієнтів 2020 року!

Графік проведення зовнішнього оцінювання – 2020!

Український центр оцінювання якості освіти

Приймальна директора – телефон: (044) 486-09-67; адреса електронної пошти: org@testportal.gov.ua
Відділ інформації та комунікації з громадскістю – телефон: (044) 486-09-62; адреса електронної пошти: zno_info@testportal.gov.ua
Поштова адреса: вул. Володимира Винниченка (Юрія Коцюбинського), 5, м. Київ, 04053

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

Регіони обслуговування: Львівська, Рівненська, Волинська області.
Поштова адреса: вул. Шевченка, 116, корп. 2, м. Львів, 79039.
Телефон: (032) 231-49-83
Електронна адреса: lvivtest@gmail.com

Зустріч методиста ДпРЦОЯО Мамчич І.П.

Переглянути тут

Тести ЗНО онлайн

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Пройти тест онлайн можна тут https://zno.osvita.ua/

Результати випускників Рівненської ЗОШ №23 у ЗНО-2017

Переглянути »