ЗНО та ДПА


До відома абітурієнтів 2019 року!

Читати далі »


Графік проведення зовнішнього оцінювання – 2019!


Про організацію роботи щодо аналізу результатів державної підсумкової атестації, що проводилась у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Інститут на виконання плану роботи повідомляє, що фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти підготовлено нові дані про виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання випускниками закладів освіти 2018 року.
Читати далі »


Про інформацію для PR-кампанії щодо зовнішнього незалежного оцінювання 2019 у Рівненській області

Інститут на виконання п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2019» спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/213-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського РЦОЯО від 09.10.2018 № 534/03-29 повідомляє, що триває PR-кампанія щодо зовнішнього незалежного оцінювання 2019 у Рівненській області.
Читати далі »


Чого очікувати від ЗНО у 2019 році?

1. Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року буде проведено з 20 травня до 12 липня 2019 року, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.08.2018 № 931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 11.09.2018 за № 1030/ 32482.
Читати далі »


Інформація щодо пошуку адрес пунктів проведення ЗНО
учн
ями закладів загальної середньої освіти та алгоритм дій у разі втрати документа, за яким здійснювалась реєстрація на ЗНО чи у разі втрати та/або пошкодження сертифіката учасника ЗНО учнями закладів загальної середньої освіти

Інформацію можна завантажити за гіперпосиланнями:

  1. Пошук адрес пунктів проведення ЗНО учнями закладів загальної середньої освіти:

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/messages/forum1/topic486/message2214/#message2214;

  1. Алгоритм дій у разі втрати документа, за яким здійснювалась реєстрація на ЗНО:

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/messages/forum1/topic486/message2226/#message2226;

  1. Алгоритм дій у разі втрати та/або пошкодження сертифіката учасника ЗНО учнями закладів загальної середньої освіти:

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/messages/forum1/topic486/message2227/#message2227.

Актуальну інформацію щодо умов, формату та проведення ЗНО 2018, а також державної підсумкової атестації у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, процедур експертизи та моніторингу якості освіти можна  отримати за вказаним гіперпосиланням: http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ або www.rivneosvita.org.ua, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщено 11 тем, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти. 


Стартує додатковий період реєстрації!

Відповідно до Календарного плану підготовки та проведення ЗНО у 2019 році,

з 03 травня до 20 травня 2019 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2019. Повідомляємо, що у цей визначений період можуть зареєструватись особи які:

1) за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і мають намір здавати ЗНО для вступу до закладів вищої освіти ІІ-ІV р.акр.;
2) брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвались для участі у ЗНО в основний період реєстрації;
3) належать до категорії осіб із непідконтрольних територій та не зареєструвались в основний період реєстрації;
4) мають складати державну підсумкову реєстрацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватись в основний період реєстрації.

Нагадуємо, що зареєструватись можна самостійно, скориставшись посиланням, що буде активним на сайті УЦОЯО або ж звернутись до Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74).


Завчасно підготуйте документи на ЗНО-2019!

Кожен, хто зареєстрований для участі в ЗНО-2019, отримав від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти конверт із документами, що містив:

  • Сертифікат учасника ЗНО-2019
  • Інформаційну картку

Із метою запобігання непорозумінь та нестандартних ситуацій під час допуску до пунктів проведення ЗНО, просимо перевірити персональні дані (прізвище, ім’я по батькові, номер документа й номер голографічної наліпки на Сертифікаті, а також дату народження, перелік предметів, мову перекладу що міститься в інформаційній картці).

Якщо Ви виявили якісь розбіжності, просимо звертатись до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

До 30 квітня 2019 року учасники зможуть роздрукувати запрошення-перепустки в пункти тестування з інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за допомогою номера Сертифіката і PIN-кода, що міститься на ньому.

Для допуску в пункт проведення ЗНО завчасно підготуйте необхідні документи:

  • Сертифікат ЗНО-2019;
  • оригінал документа, за яким проводилась реєстрація (паспорт, свідоцтво про народження чи документ, серія та номер якого зазначені у Сертифікаті);
  • запрошення-перепустку, де вказано дати проведення тестування та адреси пунктів проведення ЗНО.

Нагадуємо! Без Сертифіката чи оригіналу документа, що посвідчує особу, абітурієнта НЕ ДОПУСТЯТЬ до пункту проведення ЗНО.

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зберігаються Сертифікати учасників, які не вказали поштової адреси і конверти із Сертифікатами, які були повернені з поштових відділень.

Хай щастить!Зустріч методиста ДпРЦОЯО Мамчич І.П.

Переглянути тут