Оголошення


ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради з 01 квітня 2020 року оголошує прийом документів до 1-го класу 2020-2021 навчального року.

На час карантину буде здійснюватись електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти. Для реєстрації  дітей в Рівненську ЗОШ №23 ознайомтесь з інструкцією для батьків https://school.isuo.org/contact

та пройдіть по ссилочці https://school.isuo.org/school/view?id=16572

Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до:

 • Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367;
 • Розпорядження міського голови Рівного від 04.12.2018  №1113-р «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування».

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

 1. Заява (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника) визначеного зразка від одного з батьків/опікуна(бланк заяви видається навчальним закладом).
 2. До заяви додати такі документи:
 • копія свідоцтва про народження дитини (оригінал мати для звірки);
 • медична довідки за формою №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу  про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
 • копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності);
 • довідка про місце проживання (копія паспорта одного з батьків, адресна картка, довідка ОСББ, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документи на право власності житлом або на право користуванням житлом, довідка про проходження служби у військовій частині).

Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:

 • діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти (І.Нечая, Івана Огієнка, Бородіна, Вербова, Євгена Плужника, Ломоносова, Ньютона, Федьковича, Миколи Зерова, Гончарова, Дунайська, Сошенка, Гурія Бухала (від початку вулиці до вулиці Пржевальського), Ювілейна, Макарова (від вулиці Вербова до вулиці Князя Острозського), Володимира Мономаха, Соборна 275, Максима Рильського, Теодозії Бриж, Пржевальського, Олега Ольжича, Єсеніна, Блока) – це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р. );
 • діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
 • діти працівників закладу освіти.

Адміністрація ЗОШ №23 повідомляє, що у 2020-2021 н.р. в закладі планується відкриття 1-го класу, учні якого навчатимуться за «Освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проекту «ІнтелектУкраїни». Детальну інформацію можна отримати на сайті www.intellect-ukraine.org.

Документи будуть прийматися у кабінеті секретаря щоденно у робочі дні з 09.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.30 до 13.30)


Шановні учасники освітнього процесу Рівненської ЗОШ№23:
вчителі, батьки, учні!

Пропонуємо до громадського обговорення проєкт Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради.

Положення спрямоване на реалізацію політики закладу освіти щодо забезпечення якості освіти та освітньої діяльності, що передбачає визначення стратегії, політики, цілей та вимог до якості освіти, створення можливостей для забезпечення і постійного підвищення якості повної загальної середньої освіти та освітньої діяльності.

Зауваження та пропозиції до проєкту Положення просимо надсилати до 24 квітня 2020 року на e-mail: school23rivne@gmail.com

Примітка. Документ розроблений за рекомендаціями, вимогами та критеріями для оцінювання якості освітньої діяльності, управлінських процесів у закладі, запропонованими для інституційного аудиту: «Абетка для директора: Рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти» (К., 2020).

Проєкт Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти   Переглянути »


ІНФОРМАЦІЯ
про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади
директора Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №23
Рівненської міської ради

Відповідно до Положення про конкурс на посади директорів комунальних закладів загальної середньої освіти Рівненської міської ради, затвердженого рішенням Рівненської міської ради 27.09.2018. №5037, з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Вербова, 42.

Читати далі »


Звіт директора школи за підсумками роботи в 2018-2019 н.р.

В 2018-2019 навчальному році робота школи була спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, Указів Президента України, реалізацію державних, регіональних та міських програм в галузі освіти, інших чинних законодавчих та нормативних документів.

Першочергова увага приділялась створенню належних умов для учасників освітнього процесу, якості шкільної освіти, задоволенню запитів обдарованої молоді, реалізації міських освітянських програм, питанням виховної роботи, покращення навчальної і матеріально-технічної бази школи.

Станом на 01.09.2018 року в закладі навчалося 1372 учні, що на 47 учнів більше ніж у 2017-2018 н.р. (1325 учнів).

Читати далі »


До уваги батьків майбутніх першокласників,
які будуть навчатись за науково-педагогічним проектом
«ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»!

У вівторок, 04 червня 2019 року о 18.00 год. в актовій залі відбудуться батьківські збори для батьків майбутніх першокласників, які будуть навчатися за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Прохання на збори з’явитися мамі та татові.

Адміністрація


До уваги вчителів початкових класів!

Станьте першими! Будьте кращими!

Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників від 27.12.2018 № 1190, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2018 № 1486 «Про встановлення строків подання реєстраційних документів педагогічних працівників, які бажають пройти сертифікацію у 2019 році», з 15 січня 2019 р. 15.00 год. до 01 лютого 2019 р. триватиме реєстрація педагогічних працівників для проходження сертифікації.

У 2019 році в рамках пілотного проекту сертифікацію зможе пройти не більше однієї тисячі вчителів початкових класів в Україні.

Наказом Міністерства освіти і науки України встановлено розрахунок граничної чисельності вчителів початкових класів, які можуть бути зареєстровані у 2019 році для проходження сертифікації, зокрема у Волинській області – 39 осіб, Львівській області – 71 особа, Рівненській області – 42 особи.

Педагоги можуть брати участь у сертифікації виключно на добровільних засадах.

Просимо вчителів, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями, прагнуть їх поширити, реєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – http://testportal.gov.ua.

Ми віримо, що у наших школах таких вчителів більше. Поспішайте, колеги!


Звіт директора школи за підсумками роботи в 2017-2018 н.р.

В 2017-2018 навчальному році робота школи була спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, Указів Президента України, реалізацію державних, регіональних та міських програм в галузі освіти, інших чинних законодавчих та нормативних документів.

Першочергова увага, як і в попередні роки, приділялась створенню належних умов для учасників навчально-виховного процесу, якості шкільної освіти, задоволенню запитів обдарованої молоді, реалізації міських освітянських програм, питанням виховної роботи, покращення навчальної і матеріально-технічної бази школи.

Читати далі »


Оголошення!

Адміністрація Рівненської ЗОШ №23 повідомляє, що 31 серпня 2018 року відбулися батьківські збори 5 класів за участі депутатів міської ради, педагогічного колективу, представників ЗМІ, громадських організацій. Батьки п’ятикласників підтримали рішення педагогічної ради від 30 серпня 2018 року (протокол №1) щодо навчання учнів 5-их класів у підзміну з 12.00. Лише троє батьків висловили свою незгоду.

Адміністрація Рівненської ЗОШ №23


Шановні батьки учнів школи та громада

Запрошуємо приєднатися до обговорення примірного статуту закладу.          Переглянути

Адміністрація Рівненської ЗОШ №23


Шановні батьки!

У 2018 році згідно з умовами прийому до навчальних закладів на базі 9-ти класів випускникам потрібно буде подавати документ, що посвідчує особу. Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку.

Просимо заздалегідь потурбуватися про замовлення та отримання ID-карток. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року.

Адміністрація Рівненської ЗОШ №23


Шановні батьки учнів школи та гості

Звертаємо Вашу увагу щодо зміни пропускного режиму школи. Задля безпеки дітей та нормального проведення навчально-виховного  процесу  вхід у школу можливий ТІЛЬКИ з дозволу чергового адміністратора та наявності посвідчення особи. Велике прохання зайвий раз не відволікати учасників навчально-виховного процесу.

Щиро дякуємо за розуміння.

З повагою,
Адміністрація Рівненської ЗОШ №23


Звіт директора школи за підсумками роботи в 2016-2017 н.р.
(на конференції педагогічного колективу,
батьківського комітету, батьків та громадськості)

В 2016-2017 навчальному році робота школи була спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, Указів Президента України, реалізацію державних, регіональних та міських програм в галузі освіти, інших чинних законодавчих та нормативних документів.

Першочергова увага, як і в попередні роки, приділялась створенню належних умов для учасників навчально-виховного процесу, якості шкільної освіти, задоволенню запитів обдарованої молоді, реалізації міських освітянських програм, питанням виховної роботи, покращення навчальної і матеріально-технічної бази школи.

Читати далі »