Розмова в колі «Видатні люди Рівненщини»

Митцю не треба нагород,
Його судьба нагородила.
Коли в людини є народ,
Тоді вона уже людина.
Ліна Костенко.

Учні, 6-Д класу Рівненської ЗОШ №23 взяли активну участь у двомісячнику національно-патріотичного виховання 27 січня 2020 р.

Носії освіти, пізнавали історію свого краю через постатті його найвидатніших діячів, яких обрали самі жителі Рівненщини.

Учні, 6-Д класу підготували інформацію про два десятки визначних особистостей, які зробили найбільший внесок у розвиток Рівненщини в різних галузях за весь історичний період. Під час розмови у колі, учні продекламували біографію, фото та цікаві факти про життя видатних людей.

Панасюк Іван, підготував інформацію про свою матусю – Панасюк Христину, видатну людину Рівного. Перші кроки музичної кар’єри Христини Панасюк почалися зі студії рівненського композитора Валерія Марченка. Саме тут, Христина разом із своєю сестрою займалися вокалом і хореографією. Далі були: музична школа, музичне училище, університет. Саме училище, Христина вважає своєю школою життя. Пісні пише з тринадцяти років. Сьогодні, Христина Панасюк є відомим автором-виконавцем пісень.

Миколайчук Маргарита, учениця 6-Д класу підготувала інформацію про Мелетія Смотрицького. Він відомий нам, як український мовознавець, письменник, церковний та освітній діяч. Мелетій Смотрицький є автором «Граматики слов’янської».

Мельничук Денис доніс інформацію про Федора Штейнгеля, відомий нам, як політичний та культурний діяч, організатор першого музею Рівненщини.

Мельник Вікторія, підготувала доповідь про Уласа Самчука, який народився в селі Дермань на Рівненщині. Найвідоміший твір Уласа Самчука – це трилогія «Волинь», яка принесла письменнику всесвітню славу. Загалом Самчук створив шістнадцять романів, низку повістей, оповідань і статей. Його роботи включені в українську шкільну програму.

Цікаво та захоплююче дізнатися про видатних людей Рівненщини. Саме такі постатті надихають нас, створюють піднесений настрій. Видатна людина є позитивним прикладом для молодого покоління.

Класний керівник 6-Д класу
Серпутько Н.М.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.